Warsztaty

Wieczór Kobiet

O warsztatach

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na niezapomniane warsztaty z okazji Dnia Kobiet – „Być Kobietą”. To wyjątkowa okazja, aby pod okiem specjalistów odkryć tajniki prawidłowej pielęgnacji skóry, poznać nowoczesne zabiegi odmładzające oraz dowiedzieć się więcej na temat fizjoterapii uroginekologicznej. Na koniec warsztatów przewidziano także losowanie z wyjątkowymi nagrodami – voucher na zabieg najnowocześniejszym laserem Fotona oraz atrakcyjne zniżki na zabiegi!

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby zadbać o siebie w Dniu Kobiet! Zarezerwuj miejsce już teraz i podaruj sobie niezapomnianą dawkę relaksu i wiedzy!

Specjalnie dla bezpieczeństwa Twojego i Twego Dziecka stworzyliśmy program przygotowania do porodu, oparty na latach naszych doświadczeń w dziedzinie fizjoterapii uroginekologicznej i okołoporodowej. Program „Bezpieczna Mama, Bezpieczne Dziecko” to znacznie więcej, niż szkoła rodzenia!

Plan warsztatów:

Część 1 - Pielęgnacja cery – prowadzony przez Dorotę Lange.

Poznasz profesjonalne wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji skóry. Dowiesz się także, jak dostosować pielęgnację do indywidualnych potrzeb Twojej cery.

Część 2 – Nowoczesne laserowe zabiegi fotoodmładzające – prowadzony przez mgr Katarzynę Kołodko.

Przyjrzymy się najnowszej generacji zabiegom, które przywracają młodzieńczy blask. Ekspertka podzieli się sekretami utrzymania zdrowego i świeżego wyglądu niezależnie od wieku.

Część 3 - Fizjoterapia uroginekologiczna – prowadzony przez mgr Emilię Czuprynko oraz mgr Magdalenę Kędyś.

Usłyszysz cenne informacje oraz wskazówki na temat fizjoterapii uroginekologicznej, która wspiera zdrowie kobiecego układu moczowo-płciowego. Dowiesz się, jak zadbać o swoje dobre samopoczucie i komfort.

Kiedy?

8.03.2024 godz. 17:00

Gdzie?

Centrum Medyczne Symetria Białystok
Świętego Rocha 5 lok. 103 – 2 piętro
15-879 Białystok

Koszt warsztatów:

30zł płatne z góry

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie Domu Samotnej Matki i Dziecka ,,Nazaret” w Supraślu.

Zapisy

Wieczór Kobiet

Symetria Białystok

Świętego Rocha 5 lok. 209 (3 piętro)

Ilość miejsc mocno ograniczona!
O zapisie decyduje kolejność wpłat.
Krąg Kobiet „W Symetrii”

Prowadzący:

Dorota Lange

Dorota Lange – założycielka firmy MAKE UP ACADEMY BY LANGE. Dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-Filmowej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe i okolicznościowe. Od lat związana z telewizją. Na co dzień pracuje na planach zdjęciowych oraz filmowych. Zajmuje się charakteryzacją filmową, estradową, teatralną. Współpracuje z wieloma cenionymi fotografami, operatorami, stylistami fryzur, projektantami ubioru. W swojej pracy spotkała się m. in. z Piotrem Rubikiem, Justyną Steczkowską, Edytą Geppert, Magdaleną Cielecką, Pawłem Małaszyńskim, Mają Sablewską i wielu innymi.".

mgr Katarzyna Kołodko

mgr Katarzyna Kołodko – fizjoterapeutka oraz osteopata. Zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną, uroginekologiczną, urologiczną oraz proktologiczną. W swoim podejściu kieruje się kompleksowym i holistycznym podejściem do pacjenta.

mgr Emilia Czuprynko

mgr Emilia Czuprynko – absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w rehabilitacji uroginekologicznej oraz ortopedycznej. W swojej pracy korzysta z narzędzi terapeutycznych indywidualnie dobieranych do potrzeb każdego pacjenta. Specjalizuje się w terapii blizn, dysfunkcji dna miednicy mniejszej, rozejścia mięśnia prostego brzucha oraz nietrzymania moczu.

mgr Magdalena Kędyś

mgr Magdalena Kędyś - absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i certyfikowana terapeutka BeBo. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz ortopedycznej. Jest zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta. Od czasów studiów fascynuje się fizjoterapią uroginekologiczną i pogłębia w tym kierunku swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach czy warsztatach. Na co dzień pracuje z kobietami w różnym wieku, zajmuje się m.in. bolesnymi miesiączkami, nietrzymaniem moczu czy bolesnym współżyciem.