Fizjoterapia, osteopatia

Joanna Narolewska
fizjoterapia ortopedyczna, neurologiczna, stomatologiczna, onkologiczna, przeciwobrzękowa, przeciwzastoinowa
Nazywam się Joanna Narolewska, jestem magistrem fizjoterapii oraz psychologiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w postępowaniu z dysfunkcjami neurologicznymi, reumatologicznymi i ortopedycznymi, w tym szczególnie tymi wynikającymi z wyczynowej aktywności fizycznej.
Współpracuję także z lekarzami dentystami, ortodontami oraz logopedami, oferując niezbędne w terapii stawów skroniowo – żuchwowych i aparatu artykulacyjnego wsparcie fizjoterapeutyczne. Stale rozwijam swój warsztat zawodowy o nowe narzędzia i techniki pracy. Jestem osobą otwartą, aktywną i poszukującą nowych horyzontów, co przejawia się zarówno w mojej działalności zawodowej, jak w zainteresowaniach, np. pasji do podróży czy sportu. Zapraszam.

Katarzyna Kołodko
fizjoterapia ortopedyczna, uroginekologiczna, urologiczna, proktologiczna, osteopatia dorosłych, dzieci i niemowląt
Nazywam się Katarzyna Kołodko. Zajmuję się diagnozowaniem źródeł oraz leczeniem przyczyn zespołów bólowych. Uważam, iż żywy organizm to fascynująca konstrukcja o doskonałych naturalnych mechanizmach naprawczych.
W mojej praktyce opieram się na metodach zgodnych ze wrodzoną nam fizjologią i biomechaniką, korzystając z technik terapii manualnej (igłoterapia, chiropraktyka i inne koncepcje leczenia za pomocą mobilizacji, manipulacji oraz terapii mięśniowo - powięziowej), igłoterapii i specyficznej, przemyślanej kinezyterapii.
W ostatnich latach rozwinęłam swój warsztat o wiedzę z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej i od 2017 roku pomagam pacjentkom i pacjentom z dysfunkcjami urologicznymi, ginekologicznymi i seksualnymi, stosując diagnostykę i terapię z wykorzystaniem USG i EMG. Jedną z gałęzi mojej działalności jest również praca z kobietami w ciąży oraz pacjentkami po porodzie, które potrzebują pomocy w odzyskaniu komfortu funkcjonalnego, a także estetycznego wyglądu sylwetki - przede wszystkim brzucha.
Pracuję też z niemowlętami, stosując osteopatyczne techniki przywracania równowagi układu nerwowego i mięśniowego, która przekłada się zarówno na dystrybucję i stopień jego napięcia, jak i funkcjonowanie innych układów organizmu dziecka, np. pokarmowego. Wspieram również sportowców, starając się przy tym unikać ograniczenia im aktywności na czas leczenia. Zapraszam.

Justyna Diedula
fizjoterapia ortopedyczna, neurologiczna, elementy medycyny naturalnej
Nazywam się Justyna Diedula. Jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy skupiam się na wiedzy i doświadczeniu oraz dążę do całościowej opieki nad pacjentem na każdym poziomie funkcjonowania – ciała, umysłu i aspektu duchowego.
Poznawanie tajemnic ludzkiego ciała traktuję jak podróż, która za każdym razem uczy mnie komplementarnego spojrzenia na ludzki organizm, co pozwala mi trafniej stawiać diagnozy, efektywniej rozwiązywać dolegliwości oraz leczyć choroby moich pacjentów.
Pracuję z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi, a zwłaszcza bólowymi.
Zainteresowania: medycyna alternatywna, sztuki walki, lotnictwo, literatura faktu.
Zapraszam!
Pracuję z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi, a zwłaszcza bólowymi.
Zainteresowania: medycyna alternatywna, sztuki walki, lotnictwo, literatura faktu.
Zapraszam!

Emilia Czuprynko
fizjoterapia uroginekologiczna, ortopedyczna
Absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Fizjoterapeutka stale podnosząca swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i uroginekologicznej. W swojej pracy korzysta z narzędzi terapeutycznych indywidualnie dobieranych do potrzeb każdego pacjenta.
Kompleksowo pracuje z osobami zgłaszającymi się z problemami w obrębie narządu ruchu oraz różnymi dolegliwościami bólowymi. Specjalizuje się w terapii blizn, dysfunkcji dna miednicy mniejszej, rozejściem mięśnia prostego brzucha oraz nietrzymaniem moczu.
Prywatnie wielbicielka podróży i wędrówek górskich. W wolnym czasie rekreacyjnie praktykuje jogę i maluje akwarelą.

Karolina Baran
fizjoterapia ortopedyczna, ćwiczenia lecznicze, EEG biofeedback
Jestem magistrem fizjoterapii i studentką elektroradiologii. W swojej pracy jako fizjoterapeutka chciałabym docierać do przyczyn dolegliwości oraz skutecznie je zwalczać, tym samym w jak największym stopniu pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności.
Moim celem jest również ciągłe dokształcanie się, planuję zrealizować szkolenia z zakresu terapii manualnej, treningu funkcjonalnego oraz poszerzać swoje kompetencje w zakresie diagnostyki pacjentów. Poza fizjoterapią, uwielbiam rysować, szydełkować, interesuję się muzyką i roślinami oraz trenuję japońskie ju jitsu. Zapraszam!

Paulina Misijuk
fizjoterapia uroginekologiczna, urologiczna, proktologiczna, ortopedyczna
Jestem technikiem masażystą a także magistrem fizjoterapii w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Swoje doświadczenie w zawodzie zdobywałam pracując w Polsce i za granicą. Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych i bólowych. Praktykuję, wykorzystując terapię manualną w szerokim zakresie, ćwiczenia lecznicze, w tym wg. metody PNF i Pilatesa oraz taping medyczno – sportowy.
W ostatnim czasie zaczęłam rozwijać swoje umiejętności w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej, urologicznej i proktologicznej. W wolnym czasie ćwiczę jogę i aqua aerobik.

Anna Wąż
fizjoterapeutka bariatryczna
Nazywam się Anna Wąż jestem magistrem fizjoterapii. Jako nastoletnią dziewczynę interesował mnie już masaż oraz funkcjonowanie ludzkiego ciała. Zawsze lubiłam pomagać ludziom, nieść wsparcie, a fizjoterapia po części jest taką dziedziną, która oprócz usprawniania fizycznego, łączy elementy psychologiczne, socjalne, a czasem po prostu zwykłe trwanie przy potrzebującym otuchy, czy pocieszenia człowieku.
Dzięki ukończonym studiom uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Uzyskałam wykształcenie oraz przygotowanie zawodowe do pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Uzyskałam wiedzę oraz umiejętności niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności i wydolności osób w różnym wieku utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów. Studia przygotowały mnie do pracy w placówkach ochrony zdrowia oraz do samodzielnego pełnienia roli fizjoterapeuty.
Po ukończeniu studiów pracowałam stale na rynku fizjoterapeutycznym, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta. W międzyczasie ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które wzmocniły wiedzę i umiejętności związane z rehabilitacją. Od wielu lat współpracuję z działającym przy Podlaskim Centrum Psychogeriatrii Białostockim Stowarzyszeniem Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, gdzie udzielam porad oraz wspomagam rehabilitację osób dotkniętych tą chorobą oraz grupą „Wyważeni – Grupa Wsparcia Pacjentów Bariatrycznych”, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu rehabilitacji. Poza współpracą ze stowarzyszeniami i placówkami rehabilitacyjnymi na codzień prowadzę mobilne studio rehabilitacji Anna FizjoCare na terenie Białegostoku. Anna FizjoCare to przede wszystkim zrealizowanie swojego marzenia o własnej firmie, w której mogę wykorzystać zdobyte dotychczas wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w celu pomocy innym ludziom w postaci zabiegów rehabilitacyjnych uśmierzających ból i dających odprężenie. Jednocześnie jestem otwarta na nowe wyzwania, dalsze doskonalenie rozwoju osobistego oraz zawodowego, poszerzanie wiedzy i umiejętności, co z pewnością przełoży się na dalszy rozwój mojej rehabilitacyjnej działalności.

mgr Katarzyna Kotarska
terapeutka manualna twarzy
Masaż Kobido to japoński rytuał pielęgnacyjny, praktykowany od XV wieku, oparty na tradycyjnej medycynie azjatyckiej. Skupia się na równowadze ciała, umysłu i ducha. To wyjątkowy rodzaj zabiegu, który uwalnia nas od stresu i napięcia, które często manifestują się jako bóle głowy i bruksizm. Głęboki masaż manualny działa na 50 mięśni twarzy. Poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność tkanek, dotlenia, usprawnia odprowadzanie nadmiaru płynu wraz z toksynami. W trakcie masażu stosowane są naturalne olejki roślinne, które skutecznie nawilżają i natłuszczają skórę. Zapraszam

Katarzyna Jurkowska
fizjoterapia ortopedyczna
Jestem osobą z bogatym doświadczeniem z zakresu terapii manualnej, stawów obwodowych i kręgosłupa, głównie interesuje mnie praca z powięzią. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie, Kierunek fizjoterapia. Absolwentka Szkoły Policealnej Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku, Technik Masażysta.
Specjalizuję się w badaniu i terapii kręgosłupa, stawów obwodowych, urazach sportowych, ortopedycznych, diagnostyce i leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, terapii blizn, wadach postawy. Leczone choroby: - bóle kręgosłupa - rwa kulszowa, barkowa - dyskopatie - ból barku, kolana, biodra - stany pourazowe - stany pooperacyjne Kursy: -Mulligan Concept - Funkcjonalna Terapia Manualna - Mechaniczne diagnozowanie i terapia kręgosłupa - Metoda Mc Kenzie - Anatomy Trains in Structure & Function Thomas Myers - Kurs FDM Intensywny Terapia Manualna wg. Typoldosa D.O. Fascial Distortion Model.

Mateusz Hilarski
fizjoterapia ortopedyczna, naturoterapia, akupunktura
Nazywam się Mateusz Hilarski i z wykształcenia jestem fizjoterapeutą oraz naturopatą. Fizjoterapię ukończyłem na AWF w Białej Podlaskiej. Już od czasów wczesnoszkolnych interesowała mnie struktura ludzkiego ciała jak i aspekty związane ze zdrowiem fizycznym. W pracy zajmuję się terapią manualną i do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie oraz patrzeć na niego holistycznie.
Po ukonczeniu szkoły akupunktury dodatkowo w swojej pracy wykorzystuję koncepcję medycyny chińskiej oraz hirudoterapię by móc skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Zainteresowania: Medycyna naturalna, psychologia oraz ziołolecznictwo.
Psychologia, psychoterapia

Joanna Narolewska
psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie o specjalności psychologii klinicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu psychoonkologii i psychologii śledczej.
Obecnie jestem w trakcie 5-letniego akredytowanego kursu z psychoterapii w podejściu integracyjnym w Katowickim Instytucie Psychoterapii.
Ukończyłam: roczną szkołę terapii poznawczo - behawioralnej, racjonalną terapię zachowania, kurs z terapii Simontona oraz EEG – Biofeedback.
Moje obszary pracy to:
- problemy związane z bezpłodnością,
- pomoc okołoporodowa,
- kryzysy życiowe, np. strata bliskich osób, choroba, żałoba,
- niskie poczucie własnej wartości,
- trudności w komunikacji, relacje,
- konflikty, niezrozumienie,
- nieumiejętność stawiania granic, brak asertywności,
- stany emocjonalne: stres, depresja, smutek, obniżony nastrój, napięcie, bezsilność, wstyd,
- nasilony lęk, nerwica, fobie, napady paniki, natrętne myśli,
- insulinooporność,
- zaburzenia społeczne,
- trening motywacyjny,
- interwencje kryzysowe, np. okołorozwodowe.
Pracuję z parami, pacjentami indywidualnymi, grupami oraz prowadzę warsztaty.
Moje motto w pracy ☺
„Żyj tak, jakbyś żył po raz drugi, i tak, jakbyś za pierwszym razem postąpił równie niewłaściwie, jak zamierzasz postąpić teraz.”
VICTOR FRANKL
„Wierzę, że to stało się jasne dlaczego, dla mnie, przymiotniki takie jak: szczęśliwy, zadowolony, rozanielony, przyjemny, nie wydają mi się właściwe do ogólnego opisu procesu, który nazywam “dobrym życiem”, nawet jeśli osoba w tym procesie doświadczałby każdego z nich w odpowiednim na to czasie. Ale przymiotniki, które wydają się ogólnie bardziej dopasowane, to: wzbogacony, podekscytowany, satysfakcjonujący, stanowiący wyzwanie, znaczący. Jestem przekonany, że proces dobrego życia nie jest życiem dla tchórzliwych. Zawiera on w sobie rozciąganie i wzrastanie ku korzystaniu bardziej i bardziej z potencjału danej osoby. Obejmuje odwagę do bycia. Oznacza, angażowanie siebie w pełni w strumień życia. Jednak dogłębnie ekscytującą rzeczą w byciu człowiekiem jest, że gdy jednostka jest wewnętrznie wolna, wybiera jako dobre życie ten proces stawania się.”
CARL ROGERS

Marta Kamińska
pedagog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznień, współuzaleznień, DDA, DDD
Jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 1713). Ukończyłam: 4,5-letni kurs psychoterapii zorientowany psychodynamicznie i systemowo im. dr Cechnickiego akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Studium Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Zrealizowałam także szkolenie z Programu ograniczania picia.
Pracuję z:
osobami uzależnionymi, współuzależnionymi,
- DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików),
- DDD (Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych),
- osobami z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy ważne jest dla mnie czerpanie z wielu metod, pomoc klientowi w lepszym rozumieniu siebie oraz wspieranie w dokonywaniu zmian służących poprawie samopoczucia i funkcjonowania w relacjach.
Poza pracą - lubię podróże, zwierzęta.

Iwona Micner
psycholog
Nazywam się Iwona Micner i jestem psychologiem. Ukończyłam SWPS w Warszawie, tam otrzymałam tytuł magistra psychologii klinicznej oraz szkołę podyplomową o kierunku Psychoonkologia. W Białymstoku na UM ukończyłam Psychodietetykę.
Moje obszary pracy to :
- interwencja kryzysowa, napięcia emocjonalne,
- lęki związane z diagnozą czy leczeniem choroby nowotworowej, praca z osobami towarzyszącymi osobie chorej,
- trudności z odżywianiem, brak łaknienia, regulowanie napięcia emocjonalnego za pomocą jedzenia.
Wsparcie psychologiczne rozumiem jako towarzyszenie w potrzebie szukania mocy własnej. Dlatego skupiam się na zasobach osoby, wskazuję jej mocne strony, czy edukuję w obszarach niedostrzeganych jako ważne. Wykorzystuję też elementy pracy z Humorem, Terapii Simontonowskiej, Dialogu Motywującego (DM) oraz pracę na przekonaniach, zachęcając do ich zmiany...:)

Anna Kamińska
psycholog kliniczny i bariatryczny, psychodietetyk
Nazywam się Anna Kamińska. Jestem magistrem psychologii klinicznej, a także psychologiem bariatrycznym. Pomagam i otaczam wsparciem osoby chore na otyłość, przed i po operacji chirurgicznego leczenia otyłości. Jestem również terapeutą specjalizującym się w zaburzeniach odżywiania, w szczególności kompulsywnym/napadowym objadaniu się i psychodietetykiem.
Posiadam certyfikat Terapeuty Umiejętności Społecznych (TUS SST). Ponadto zajmuję się socjoterapią, terapią zajęciową, doradztwem zawodowym oraz posiadam umiejętności tłumacza - przewodnika ze zdanym egzaminem państwowym, w tym znajomość alternatywnych metod komunikacji, takich jak alfabet Brailla, alfabet Lorma, daktylografia, język migowy.
Od 2017 r. koordynuję Grupą Wsparcia Pacjentów Bariatrycznych WYWAŻENI (spotkania odbywają się przy I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USK, gdzie obecnie pracuję jako psycholog bariatryczny w programie KOS-BAR. Prowadzę także wykłady organizowane przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej nt. "Rola psychologii w procesie leczenia otyłości" w ramach szkolenia dla lekarzy POZ pn. "Leczenie otyłości w praktyce. Rola lekarza w procesie diagnostyki i leczenia choroby otyłościowej". Angażuję się w kampanie społeczne na rzecz holistycznego leczenia otyłości "W Nowym Kształcie" (m.in. udział w ogólnopolskiej debacie jako ekspert nt. "Leczenie otyłości w praktyce"). Wielokrotnie występowałam jako ekspert w mediach, np. Radio Białystok, Radio Jard, Radio I, a ostatnio w Radio Ortodoksja.
Od wielu lat pracuję u boku prof. dr hab. Piotra Myśliwca - chirurga bariatry, specjalisty chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.
Od 2004 r. współpracuję z różnymi placówkami w zakresie grupowego i indywidualnego wsparcia osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, a w szczególności osób przewlekle chorych, z niepełnosprawnością oraz seniorów.
Z nieustającą pasją poszerzam wiedzę na temat psychologii zdrowia i psychologii klinicznej. W pracy z drugim człowiekiem jestem skoncentrowana na udzielaniu skutecznej pomocy, lokalizowaniu deficytów, poszukiwaniu rozwiązań i korzystaniu z zasobów osobistych do poprawy jakości życia.
Moje pozazawodowe zainteresowania to projektowanie i tworzenie rękodzieła artystycznego, zdrowe odżywianie, pływanie, podróże - te małe i te duże.
Lekarze

Dr n. med. Grzegorz Młynarczyk
specjalista urologii, andrologii
Jestem lekarzem specjalistą urologii, andrologii oraz doświadczonym ultrasonografistą. Na co dzień pracuję w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (USK) w Białymstoku.
Członkostwo:
- Od 2020 Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego (PTA)
- Od 2014 Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU)
- Od 2014 Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – European Association of Urology (EAU)
Kursy i szkolenia:
- 2013 – 2019 Kursy laparoskopowe w ośrodkach urologicznych w Polsce – Bydgoszcz, Kielce, Kraków, Olsztyn, Warszawa, Szczecin
- 2013 – Praktyczne kursy USG prowadzone przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w Zamościu:
- Diagnostyka USG w urologii 17-22.11.2013
- Ultrasonografia w urologii. Gruczoł krokowy - TRUS. - 18-20.03.2016
- Diagnostyka ultrasonograficzna narządów moszny 02-04.06.2017

Dr n. med. Jerzy Lewko
Specjalista rehabilitacji medycznej, medycyny rodzinnej, medycyny naturalnej
Nazywam się Jerzy Lewko, jestem doktorem nauk medycznych i specjalistą rehabilitacji medycznej – od wielu lat pracuję w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowej Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, od prawie 10 lat kieruję tą placówką. Rehabilitacja zaburzeń dotyczących układu nerwowego stała się moją pasją od momentu, gdy trafiłem na szkolenie specjalizacyjne do mojego szpitala.
Tu odkryłem, że najskuteczniejszą drogą do odzyskania zdrowia przez pacjenta jest leczenie komplementarne, gdzie medycyna łączy nowoczesne osiągnięcia farmakologii w terapii stanów ostrych z rehabilitacją, dietą, suplementacją.
W całościowym podejściu do pacjenta pomogła mi specjalizacja w zakresie medycyny rodzinnej, a także zdobywana na co dzień wiedza w zakresie medycyny naturalnej. Wspieranie procesów regeneracyjnych ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego odbywa się dzięki
kinezyterapii, której towarzyszą bodźce fizykalne – prądy, elektro- i magnetoterapia oraz stymulacja
mechaniczna - masaż, właściwa dieta wzbogacona indywidualnie dobranymi witaminami i minerałami.
Zadbanie o zdrowy mikrobiom, czyli o przyjazne bakterie w przewodzie pokarmowym jest kolejnym krokiem do odzyskania dobrostanu psychofizycznego.
Nieobce są mi również przypadki schorzeń ortopedycznych – bólów kręgosłupa, schorzeń stawów, pacjentów przed i po zabiegach operacyjnych. Dzięki wieloletniej współpracy z Politechniką Białostocką i jej inżynierami opracowałem algorytm leczenia wielu schorzeń stóp. Wspólnie udało się nam opracować metodykę wytwarzania indywidualnych wkładek ortopedycznych, które umożliwiają skuteczne leczenie zaburzeń biomechaniki stóp, m. in. tak częstej wady jak koślawość stępu.
Od wielu lat zajmuję się również medycyną komplementarną pozwalającą na odkrywanie przyczyn wielu niejasnych schorzeń, często podejmuję się terapii chorób „idiopatycznych”. Używając metod naturalnych zgodnych z biologią człowieka, leczę również ostre infekcje, zazwyczaj bez konieczności stosowania antybiotykoterapii.

Dr n. med. Małgorzata Karolczuk
specjalista diabetolog, endokrynolog
Leczenie chorób tarczycy (niedoczynność, nadczynność, Hashimoto), insulinooporności, cukrzycy, otyłości, USG, andrologia.
2003 - Ukończyłam Akademię Medyczną, Wydział Lekarski w Białymstoku
2004-2005 - Staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
2005-2018 - Praca w Klinice Endokrynologii , Diabetologii i Chorób Wewnętrznych USK w
Białymstoku początkowo jako lekarz jako rezydent, następnie asystent.
2007 - Uzyskałam stopień doktora nauk medycznych na Wydziale lekarskim Uniwersytetu
Medycznego w Białymstoku. Tematem mojej pracy doktorskiej była „ Ocena wybranych czynników ryzyka chorób układu krążenia u zdrowych, nie otyłych osób ze stwierdzoną insulinoopornością”
2011-2021 - Praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Kardiologii z pododdzialem OIOK w SPZOZ w Ostrowi Mazowieckiej okresowo w formie ordynacji dziennej , w większości w dyżurowej.
2012 - Uzyskałam specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych i umiejętność leczenia zaburzeń endokrynologicznych oraz metabolicznych
2012-2013 - Praca w Oddziale Chorób Wewnętrznym Szpitala Powiatowego w Łapach
2016 - Rozpoczęcie pracy w Poradni Endokrynologicznej Szpitala MSWIA w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego przyjmuję pacjentów oraz konsultuję oddziały szpitalne w zakresie endokrynologii oraz diabetologii. Uzyskałam specjalizację w dziedzinie endokrynologii
2019 - Uzyskałam specjalizację w dziedzinie diabetologii
2021 - Uzyskałam certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
2021-2022 - Praca na Oddziale Covid w SPZZOZ W Ostrowii Mazowieckiej oraz Szpitala MSWIA wBiałymstoku
AKTUALNIE Udzielam świadczeń w zakresie endokrynologii oraz diabetologii w NZOZ Eskulap w Augustowie oraz Rodzinnym Centrum Medycznym w Suwałkach.
Wykonuję usg tarczycy i przytarczyc- szkolenie w tym zakresie w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
Moje główne zainteresowania klinicznie to patogeneza oraz leczenie niedoczynności tarczycy oraz insulinooporność.
Jestem osobą aktywną w życiu zawodowym i prywatnym.W wolnym czasie uwielbiam czytać (szczególnie kryminały oraz thrillery) oraz jeżdżę motocyklem. Lubię kino, muzykę filmową, teatr, taniec, gry planszowe oraz spotkania z przyjaciółmi.

lek. med. Marta Lewoc
dermatochirurgia, chirurgia ogólna, endokrynologiczna i bariatryczna, osocze bogatopłytkowe
Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
Prowadzę badania naukowe z zakresu chirurgii endokrynologicznej w ramach Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Interesuję się chirurgią bariatryczną, endokrynologiczną i dermatochirurgią.
W mojej codziennej pracy stawiam dobro i komfort pacjenta na pierwszym miejscu. Wykonuję również iniekcje z osocza bogatoplytkowego. Prywatnie pasjonuję się tańcem, jestem instruktorką karaibskiego tańca dancehall:)
Od czasu studiów działa naukowo biorąc czynny udział w licznych konferencjach, polskich i zagranicznych. W 2020 roku rozpoczęła studia doktoranckie, w trakcie których skupia się na badaniu nowotworów przytarczyc. Członkini European Association for Endoscopic Surgery. Jej główne zainteresowania to chirurgia endokrynologiczna, bariatryczna oraz dermatochirurgia. Wykonuje injekcje z osocza bogatoplytkowego.
Prywatnie pasjonatka tańca, instruktorka karaibskiego tańca dancehall:)

lek. med. Jakub Dobroch
ginekologia i położnictwo
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W praktyce zawodowej szczególną wagę przywiązuje do postępowania zgodnie z najnowszymi rekomendacjami polskich oraz europejskich towarzystw medycznych.
Doświadczenie zawodowe
Lekarz rezydent w Klinice Ginekologii oraz Klinice Perinatologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, związany również z Uniwersyteckim Centrum Onkologii USK. W ramach przygotowania pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku realizuje badania z zakresu patofizjologii raka trzonu macicy.
Zawodowo interesuje się przede wszystkim ultrasonograficzną diagnostyką zmian jajnika, profilaktyką nowotworów narządu rodnego i opieką okołooperacyjną. Realizuje liczne kursy z zakresu diagnostyki płodu.
Dodatkowe kwalifikacje
• Certyfikat Umiejętności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników wykonywania badań ultrasonograficznych
• Certyfikat International Ovarian Tumour Analysis Group (IOTA) – ultrasonograficzna diagnostyka zmian jajnika
• Certyfikaty Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej):
o Profilaktyka preeklampsji
o Ocena szyjki macicy
o Ocena przepływów USG-Doppler
Członkostwo
Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP)
Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej (PTGO)
Europejskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej (ESGO)
Inne
Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego UMB w języku polskim oraz angielskim. Opiekun studenckiego koła naukowego przy Uniwersyteckim Centrum Onkologii.
Języki obce: angielski, niemiecki
Dietetycy kliniczni

Elżbieta Horba
Dietetyk Kliniczny
Nazywam się Elżbieta Horba. Jestem absolwentką Uniwersytu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskałam tytuł dietetyka klinicznego.
Potrafię przekonać, że odchudzanie to nie męczarnia. Można jeść zdrowo, być sytym i chudnąć, jednocześnie dostarczać swojemu organizmowi wszystkich ważnych składników. Jestem zwolenniczką racjonalnego zrzucania kilogramów, opartego na szybkich i smacznych posiłkach, które można zjeść z całą rodziną.
Doświadczenie zbierałam pracując w własnym gabinecie dietetycznym oraz w POZ w Supraślu, Kleosinie i Wasilkowie.
W czym mogę Ci pomóc?
- Leczenie nadwagi i otyłości,
- Insulinooporność,
- Cukrzyca,
- Hashimoto, niedoczynność tarczycy,
- Refluks, przewlekły nieżyt żołądka i jelit,
- Zespół jelita wrażliwego, SIBO,
- Zaparcia,
- Nadciśnienie tętnicze,
- Dyslipidemia,
- Dna moczanowa
- Leczenie niedowagi
Prywatnie uśmiechnięta mama, miłośniczka gotowania, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i tańca bachata.
Rejestratorzy

Kamil Kozłowski
Dzień dobry! Nazywam się Kamil Kozłowski