Nasz zespół

Fizjoterapia, osteopatia

mgr Joanna Narolewska

fizjoterapia ortopedyczna, neurologiczna, stomatologiczna, onkologiczna, przeciwobrzękowa, przeciwzastoinowa, medyczny trening sportowy

Nazywam się Joanna Narolewska, jestem magistrem fizjoterapii oraz psychologiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w postępowaniu z dysfunkcjami neurologicznymi, reumatologicznymi i ortopedycznymi, w tym szczególnie tymi wynikającymi z wyczynowej aktywności fizycznej. 

Czytaj więcej

Współpracuję także z lekarzami dentystami, ortodontami oraz logopedami, oferując niezbędne w terapii stawów skroniowo – żuchwowych i aparatu artykulacyjnego wsparcie fizjoterapeutyczne. Stale rozwijam swój warsztat zawodowy o nowe narzędzia i techniki pracy. Jestem osobą otwartą, aktywną i poszukującą nowych horyzontów, co przejawia się zarówno w mojej działalności zawodowej, jak w zainteresowaniach, np. pasji do podróży czy sportu. Zapraszam.

lekarz

mgr Katarzyna Kołodko

fizjoterapia ortopedyczna, uroginekologiczna, urologiczna, proktologiczna, osteopatia dorosłych, dzieci i niemowląt

Nazywam się Katarzyna Kołodko. Zajmuję się diagnozowaniem źródeł oraz leczeniem przyczyn zespołów bólowych oraz osteopatią pediatryczną. Uważam, iż żywy organizm to fascynująca konstrukcja o doskonałych naturalnych mechanizmach naprawczych. 

Czytaj więcej

W mojej praktyce opieram się na metodach zgodnych ze wrodzoną nam fizjologią i biomechaniką, korzystając z technik terapii manualnej (igłoterapia, chiropraktyka i inne koncepcje leczenia za pomocą mobilizacji, manipulacji oraz terapii mięśniowo - powięziowej), igłoterapii i specyficznej, przemyślanej kinezyterapii.

W ostatnich latach rozwinęłam swój warsztat o wiedzę z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej i od 2017 roku pomagam pacjentkom i pacjentom z dysfunkcjami urologicznymi, ginekologicznymi i seksualnymi, stosując diagnostykę i terapię z wykorzystaniem USG i EMG. Jedną z gałęzi mojej działalności jest również praca z kobietami w ciąży oraz pacjentkami po porodzie, które potrzebują pomocy w odzyskaniu komfortu funkcjonalnego, a także estetycznego wyglądu sylwetki - przede wszystkim brzucha.

Pracuję też z niemowlętami, stosując osteopatyczne techniki przywracania równowagi układu nerwowego i mięśniowego, która przekłada się zarówno na dystrybucję i stopień jego napięcia, jak i funkcjonowanie innych układów organizmu dziecka, np. pokarmowego. Wspieram również sportowców, starając się przy tym unikać ograniczenia im aktywności na czas leczenia. Zapraszam.

lekarz

mgr Justyna Diedula

fizjoterapia ortopedyczna, stomatologiczna, elementy medycyny naturalnej, medyczny trening sportowy

Nazywam się Justyna Diedula. Jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy skupiam się na wiedzy i doświadczeniu oraz dążę do całościowej opieki nad pacjentem na każdym poziomie funkcjonowania – ciała, umysłu i aspektu duchowego.

Czytaj więcej

Poznawanie tajemnic ludzkiego ciała traktuję jak podróż, która za każdym razem uczy mnie komplementarnego spojrzenia na ludzki organizm, co pozwala mi trafniej stawiać diagnozy, efektywniej rozwiązywać dolegliwości oraz leczyć choroby moich pacjentów.
Pracuję z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi, a zwłaszcza bólowymi.

Zainteresowania: medycyna alternatywna, sztuki walki, lotnictwo, literatura faktu.
Zapraszam!

Pracuję z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi, a zwłaszcza bólowymi.

Zainteresowania: medycyna alternatywna, sztuki walki, lotnictwo, literatura faktu.
Zapraszam!

lekarz

mgr Karolina Baran

fizjoterapia ortopedyczna, stomatologiczna

Jestem magistrem fizjoterapii i studentką elektroradiologii. W swojej pracy jako fizjoterapeutka chciałabym docierać do przyczyn dolegliwości oraz skutecznie je zwalczać, tym samym w jak największym stopniu pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności.

Czytaj więcej

Moim celem jest również ciągłe dokształcanie się, planuję zrealizować szkolenia z zakresu terapii manualnej, treningu funkcjonalnego oraz poszerzać swoje kompetencje w zakresie diagnostyki pacjentów. Poza fizjoterapią, uwielbiam rysować, szydełkować, interesuję się muzyką i roślinami oraz trenuję japońskie ju jitsu. Zapraszam!

lekarz

mgr Anna Wąż

fizjoterapia bariatryczna, ortopedyczna

Nazywam się Anna Wąż jestem magistrem fizjoterapii. Jako nastoletnią dziewczynę interesował mnie już masaż oraz funkcjonowanie ludzkiego ciała. Zawsze lubiłam pomagać ludziom, nieść wsparcie, a fizjoterapia po części jest taką dziedziną, która oprócz usprawniania fizycznego, łączy elementy psychologiczne, socjalne, a czasem po prostu zwykłe trwanie przy potrzebującym otuchy, czy pocieszenia człowieku.

Czytaj więcej

Dzięki ukończonym studiom uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Uzyskałam wykształcenie oraz przygotowanie zawodowe do pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Uzyskałam wiedzę oraz umiejętności niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności i wydolności osób w różnym wieku utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów. Studia przygotowały mnie do pracy w placówkach ochrony zdrowia oraz do samodzielnego pełnienia roli fizjoterapeuty.
Po ukończeniu studiów pracowałam stale na rynku fizjoterapeutycznym, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta. W międzyczasie ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które wzmocniły wiedzę i umiejętności związane z rehabilitacją. Od wielu lat współpracuję z działającym przy Podlaskim Centrum Psychogeriatrii Białostockim Stowarzyszeniem Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, gdzie udzielam porad oraz wspomagam rehabilitację osób dotkniętych tą chorobą oraz grupą „Wyważeni – Grupa Wsparcia Pacjentów Bariatrycznych”, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu rehabilitacji. Poza współpracą ze stowarzyszeniami i placówkami rehabilitacyjnymi na codzień prowadzę mobilne studio rehabilitacji Anna FizjoCare na terenie Białegostoku. Anna FizjoCare to przede wszystkim zrealizowanie swojego marzenia o własnej firmie, w której mogę wykorzystać zdobyte dotychczas wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w celu pomocy innym ludziom w postaci zabiegów rehabilitacyjnych uśmierzających ból i dających odprężenie. Jednocześnie jestem otwarta na nowe wyzwania, dalsze doskonalenie rozwoju osobistego oraz zawodowego, poszerzanie wiedzy i umiejętności, co z pewnością przełoży się na dalszy rozwój mojej rehabilitacyjnej działalności.

mgr Katarzyna Kotarska

mgr Katarzyna Kotarska

terapia manualna twarzy, Kobido

Nazywam się Katarzyna Kotarska.  Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. W swojej praktyce zawodowej wykorzystuję techniki masażu Kobido, terapii stawów skroniowo-żuchwowych, oraz relaksacji. Moja terapia opiera się na pracy z ciałem poprzez uwalnianie napięć.

Czytaj więcej

Masaż Kobido to japoński rytuał pielęgnacyjny, praktykowany od XV wieku, oparty na tradycyjnej medycynie azjatyckiej. Skupia się na równowadze ciała, umysłu i ducha. To wyjątkowy rodzaj zabiegu, który uwalnia nas od stresu i napięcia, które często manifestują się jako bóle głowy i bruksizm. Głęboki masaż manualny działa na 50 mięśni twarzy. Poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność tkanek, dotlenia, usprawnia odprowadzanie nadmiaru płynu wraz z toksynami. W trakcie masażu stosowane są naturalne olejki roślinne, które skutecznie nawilżają i natłuszczają skórę.

mgr Katarzyna Jurkowska

fizjoterapia ortopedyczna

Nazywam się Katarzyna Jurkowska. Jestem osobą z bogatym doświadczeniem z zakresu terapii manualnej, stawów obwodowych i kręgosłupa, głównie interesuje mnie praca z powięzią. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie, kierunek fizjoterapia. Absolwentka Szkoły Policealnej Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku, Technik Masażysta.

 

Czytaj więcej

Specjalizuję się w badaniu i terapii kręgosłupa, stawów obwodowych, urazach sportowych, ortopedycznych, diagnostyce i leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, terapii blizn, wadach postawy. Leczone choroby: - bóle kręgosłupa - rwa kulszowa, barkowa - dyskopatie - ból barku, kolana, biodra - stany pourazowe - stany pooperacyjne Kursy: -Mulligan Concept - Funkcjonalna Terapia Manualna - Mechaniczne diagnozowanie i terapia kręgosłupa - Metoda Mc Kenzie - Anatomy Trains in Structure & Function Thomas Myers - Kurs FDM Intensywny Terapia Manualna wg. Typoldosa D.O. Fascial Distortion Model.

mgr Magdalena Kędyś

fizjoterapia uroginekologiczna, ortopedyczna

Nazywam się Magdalena Kędyś. Jestem mgr fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i certyfikowaną terapeutką BeBo. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz ortopedycznej. Jestem zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta. Od czasów studiów fascynuję się fizjoterapią uroginekologiczną i pogłębiam  w tym kierunku swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach czy warsztatach. Na co dzień pracuję z kobietami w różnym wieku, zajmuję się m.in. bolesnymi miesiączkami, nietrzymaniem moczu czy bolesnym współżyciem. W swojej pracy wykorzystuję również pinoterapię. Edukuję i uświadamiam swoich pacjentów, jak ważny w ich życiu jest ruch oraz dbanie o siebie. Poza pracą uwielbiam wycieczki górskie i podróże.

mgr Monika Konopka

fizjoterapia ortopedyczna, onkologiczna, przeciwobrzękowa

Nazywam się Monika Konopka, jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowanym terapeutą Metody McKenziego oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Aktualnie jestem  studentką 2 roku FICO Osteopathy Academy. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe. W pracy z pacjentem wykorzystuję metody fizjoterapeutyczne z zakresu Mechanicznego Diagnozowania i Terapii kręgosłupa i stawów kończyn Metodą McKenziego, Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborn – Evjenth oraz Kinesiotaping K1/K2. Szkolenia z zakresu terapii pacjentek w trakcie ciąży i połogu.

Czytaj więcej

Kursy i szkolenia:

 • 2013 – uzyskanie tytułu magistra fizjoterapii, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • XI 2009 – V 2010 – kurs masażu III stopnia (masaż klasyczny, segmentalny, izometryczny oraz drenaż limfatyczny)
 • VIII 2012 – Kurs KinesioTaping K1/K2
 • IV 2012 – kurs „Mechaniczne diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego” cz. A – odcinek lędźwiowy kręgosłupa
 • IX 2012 – kurs „Mechaniczne diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego” cz. B – odcinek szyjny i piersiowy kręgosłupa
 • IV 2013 – kurs „Mechaniczne diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego” cz. C – kręgosłup lędźwiowy oraz kończyna dolna (kurs zaawansowany)
 • X 2013 – kurs „Mechaniczne diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego” cz. D – kręgosłup szyjny i piersiowy oraz kończyna górna (kurs zaawansowany)
 • II 2013 – kurs Terapii Manualnej Koncepcji Kaltenborn – Evjenth UEX – badanie i leczenie kończyny dolnej
 • IV 2013 – kurs Terapii Manualnej Koncepcji Kaltenborn – Evjenth OEX – badanie i leczenie kończyny górnej
 • IX 2013 – kurs Terapii Manualnej Koncepcji Kaltenborn – Evjenth UWS – badanie i leczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy
 • IX 2013 – kurs Terapii Manualnej Koncepcji Kaltenborn – Evjenth OWS – badanie i leczenie odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa i żeber
 • V 2014 – uzyskanie tytułu Certyfikowanego terapeuty Metody McKenzie
 • III-V 2015 – szkolenie Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa
 • IV 2016 – szkolenie z zakresu terapii kobiet w czasie ciąży- „Aktywność kobiet w ciąży”
 • X 2017 – szkolenie z terapii TECAR z wykorzystaniem urządzeń Winback, poziom – MyPractice
 • XI 2017 – szkolenie z terapii TECAR z wykorzystaniem urządzeń Winback w kosmetologii
 • III 2018 – kurs z zakresu terapii „Rozstęp mięśnia prostego brzucha”

mgr Katarzyna Roszkowska

fizjoterapia stomatologiczna, ortopedyczna

 Nazywam się Katarzyna Roszkowska, jestem magistrem fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i certyfikowanym terapeutą metody PNF w zakresie podstawowym. Oprócz tego pracuje głównie terapia tkanek miękkich oraz odpowiednio dobranymi ćwiczeniami. Od niedawna interesuje się również fizjoterapią szczękową. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Nasz zespół

Psychologia, psychoterapia

mgr Joanna Narolewska

psychologIA, psychoterapIa, psychoonkologIA

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie o specjalności psychologii klinicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu psychoonkologii i psychologii śledczej.

Obecnie jestem w trakcie 5-letniego akredytowanego kursu z psychoterapii w podejściu integracyjnym w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Czytaj więcej

Ukończyłam: roczną szkołę terapii poznawczo - behawioralnej, racjonalną terapię zachowania, kurs z terapii Simontona oraz EEG – Biofeedback.

Moje obszary pracy to:

 • problemy związane z bezpłodnością,
 • pomoc okołoporodowa,
 • kryzysy życiowe, np. strata bliskich osób, choroba, żałoba,
 • niskie poczucie własnej wartości,
 • trudności w komunikacji, relacje,
 • konflikty, niezrozumienie, 
 • nieumiejętność stawiania granic, brak asertywności,
 • stany emocjonalne: stres, depresja, smutek, obniżony nastrój, napięcie, bezsilność, wstyd,
 • nasilony lęk, nerwica, fobie, napady paniki, natrętne myśli,
 • insulinooporność,
 • zaburzenia społeczne,
 • trening motywacyjny,
 • interwencje kryzysowe, np. okołorozwodowe.

Pracuję z parami, pacjentami indywidualnymi, grupami oraz prowadzę warsztaty.

Moje motto w pracy ☺

„Żyj tak, jakbyś żył po raz drugi, i tak, jakbyś za pierwszym razem postąpił równie niewłaściwie, jak zamierzasz postąpić teraz.”

VICTOR FRANKL

„Wierzę, że to stało się jasne dlaczego, dla mnie, przymiotniki takie jak: szczęśliwy, zadowolony, rozanielony, przyjemny, nie wydają mi się właściwe do ogólnego opisu procesu, który nazywam “dobrym życiem”, nawet jeśli osoba w tym procesie doświadczałby każdego z nich w odpowiednim na to czasie. Ale przymiotniki, które wydają się ogólnie bardziej dopasowane, to: wzbogacony, podekscytowany, satysfakcjonujący, stanowiący wyzwanie, znaczący. Jestem przekonany, że proces dobrego życia nie jest życiem dla tchórzliwych. Zawiera on w sobie rozciąganie i wzrastanie ku korzystaniu bardziej i bardziej z potencjału danej osoby. Obejmuje odwagę do bycia. Oznacza, angażowanie siebie w pełni w strumień życia. Jednak dogłębnie ekscytującą rzeczą w byciu człowiekiem jest, że gdy jednostka jest wewnętrznie wolna, wybiera jako dobre życie ten proces stawania się.”
CARL ROGERS

Nasz zespół

Lekarze

Dr n. med. Grzegorz Młynarczyk

Dr n. med. Grzegorz Młynarczyk

urologiA, andrologiA

Nazywam się Grzegorz Młynarczyk. Jestem lekarzem specjalistą urologii, andrologii oraz doświadczonym ultrasonografistą. Na codzień pracuję w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (USK) w Białymstoku.

Czytaj więcej

Członkostwo:

 • Od 2020 Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego (PTA)
 • Od 2014 Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU)
 • Od 2014 Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – European Association of Urology (EAU)

Kursy i szkolenia:

 • 2013 – 2019 Kursy laparoskopowe w ośrodkach urologicznych w Polsce – Bydgoszcz, Kielce, Kraków, Olsztyn, Warszawa, Szczecin
 • 2013 – Praktyczne kursy USG prowadzone przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w Zamościu:
  - Diagnostyka USG w urologii 17-22.11.2013
  - Ultrasonografia w urologii. Gruczoł krokowy - TRUS.
 • 18-20.03.2016
  - Diagnostyka ultrasonograficzna narządów moszny 02-04.06.2017
lekarz

Dr n. med. Jerzy Lewko

rehabilitacja medyczna, medycyna rodzinna, medycyna naturalna

Nazywam się Jerzy Lewko, jestem doktorem nauk medycznych i specjalistą rehabilitacji medycznej – od wielu lat pracuję w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowej Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, od prawie 10 lat kieruję tą placówką. Rehabilitacja zaburzeń dotyczących układu nerwowego stała się moją pasją od momentu, gdy trafiłem na szkolenie specjalizacyjne do mojego szpitala.

Czytaj więcej

Tu odkryłem, że najskuteczniejszą drogą do odzyskania zdrowia przez pacjenta jest leczenie komplementarne, gdzie medycyna łączy nowoczesne osiągnięcia farmakologii w terapii stanów ostrych z rehabilitacją, dietą, suplementacją.

W całościowym podejściu do pacjenta pomogła mi specjalizacja w zakresie medycyny rodzinnej, a także zdobywana na co dzień wiedza w zakresie medycyny naturalnej. Wspieranie procesów regeneracyjnych ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego odbywa się dzięki
kinezyterapii, której towarzyszą bodźce fizykalne – prądy, elektro- i magnetoterapia oraz stymulacja
mechaniczna - masaż, właściwa dieta wzbogacona indywidualnie dobranymi witaminami i minerałami.

Zadbanie o zdrowy mikrobiom, czyli o przyjazne bakterie w przewodzie pokarmowym jest kolejnym krokiem do odzyskania dobrostanu psychofizycznego.

Nieobce są mi również przypadki schorzeń ortopedycznych – bólów kręgosłupa, schorzeń stawów, pacjentów przed i po zabiegach operacyjnych. Dzięki wieloletniej współpracy z Politechniką Białostocką i jej inżynierami opracowałem algorytm leczenia wielu schorzeń stóp. Wspólnie udało się nam opracować metodykę wytwarzania indywidualnych wkładek ortopedycznych, które umożliwiają skuteczne leczenie zaburzeń biomechaniki stóp, m. in. tak częstej wady jak koślawość stępu.

Od wielu lat zajmuję się również medycyną komplementarną pozwalającą na odkrywanie przyczyn wielu niejasnych schorzeń, często podejmuję się terapii chorób „idiopatycznych”. Używając metod naturalnych zgodnych z biologią człowieka, leczę również ostre infekcje, zazwyczaj bez konieczności stosowania antybiotykoterapii.

lekarz

Dr n. med. Małgorzata Karolczuk

diabetologia, endokrynologia

Nazywam się Małgorzata Karolczuk. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy (niedoczynność, nadczynność, Hashimoto), insulinoopornością, cukrzycą, otyłością, andrologią oraz diagnostyką USG.

Czytaj więcej

2003 - Ukończyłam Akademię Medyczną, Wydział Lekarski w Białymstoku
2004-2005 - Staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
2005-2018 - Praca w Klinice Endokrynologii , Diabetologii i Chorób Wewnętrznych USK w
Białymstoku początkowo jako lekarz jako rezydent, następnie asystent.
2007 - Uzyskałam stopień doktora nauk medycznych na Wydziale lekarskim Uniwersytetu
Medycznego w Białymstoku. Tematem mojej pracy doktorskiej była „ Ocena wybranych czynników ryzyka chorób układu krążenia u zdrowych, nie otyłych osób ze stwierdzoną insulinoopornością”
2011-2021 - Praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Kardiologii z pododdzialem OIOK w SPZOZ w Ostrowi Mazowieckiej okresowo w formie ordynacji dziennej , w większości w dyżurowej.
2012 - Uzyskałam specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych i umiejętność leczenia zaburzeń endokrynologicznych oraz metabolicznych
2012-2013 - Praca w Oddziale Chorób Wewnętrznym Szpitala Powiatowego w Łapach
2016 - Rozpoczęcie pracy w Poradni Endokrynologicznej Szpitala MSWIA w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego przyjmuję pacjentów oraz konsultuję oddziały szpitalne w zakresie endokrynologii oraz diabetologii. Uzyskałam specjalizację w dziedzinie endokrynologii
2019 - Uzyskałam specjalizację w dziedzinie diabetologii
2021 - Uzyskałam certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
2021-2022 - Praca na Oddziale Covid w SPZZOZ W Ostrowii Mazowieckiej oraz Szpitala MSWIA wBiałymstoku
AKTUALNIE Udzielam świadczeń w zakresie endokrynologii oraz diabetologii w NZOZ Eskulap w Augustowie oraz Rodzinnym Centrum Medycznym w Suwałkach.
Wykonuję usg tarczycy i przytarczyc- szkolenie w tym zakresie w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
Moje główne zainteresowania klinicznie to patogeneza oraz leczenie niedoczynności tarczycy oraz insulinooporność.
Jestem osobą aktywną w życiu zawodowym i prywatnym.W wolnym czasie uwielbiam czytać (szczególnie kryminały oraz thrillery) oraz jeżdżę motocyklem. Lubię kino, muzykę filmową, teatr, taniec, gry planszowe oraz spotkania z przyjaciółmi.

lekarz

lek. med. Marta Lewoc Magnuszewska

dermatochirurgia, chirurgia ogólna, endokrynologiczna i bariatryczna, osocze bogatopłytkowe

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Czytaj więcej

Prowadzę badania naukowe z zakresu chirurgii endokrynologicznej w ramach Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Interesuję się chirurgią bariatryczną, endokrynologiczną i dermatochirurgią. 

W mojej codziennej pracy stawiam dobro i komfort pacjenta na pierwszym miejscu. Wykonuję również iniekcje z osocza bogatoplytkowego. Prywatnie pasjonuję się tańcem, jestem instruktorką karaibskiego tańca dancehall:)

Od czasu studiów działa naukowo biorąc czynny udział w licznych konferencjach, polskich i zagranicznych. W 2020 roku rozpoczęła studia doktoranckie, w trakcie których skupia się na badaniu nowotworów przytarczyc. Członkini European Association for Endoscopic Surgery. Jej główne zainteresowania to chirurgia endokrynologiczna, bariatryczna oraz dermatochirurgia. Wykonuje injekcje z osocza bogatoplytkowego.
Prywatnie pasjonatka tańca, instruktorka karaibskiego tańca dancehall:)

dr n. med. Jakub Dobroch

dr n. med. Jakub Dobroch

ginekologia i położnictwo

Nazywam się Jakub Dobroch. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W praktyce zawodowej szczególną wagę przywiązuję do postępowania zgodnie z najnowszymi rekomendacjami polskich oraz europejskich towarzystw medycznych.

Czytaj więcej

Doświadczenie zawodowe
Lekarz rezydent w Klinice Ginekologii oraz Klinice Perinatologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, związany również z Uniwersyteckim Centrum Onkologii USK. W ramach przygotowania pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku realizuje badania z zakresu patofizjologii raka trzonu macicy.
Zawodowo interesuje się przede wszystkim ultrasonograficzną diagnostyką zmian jajnika, profilaktyką nowotworów narządu rodnego i opieką okołooperacyjną. Realizuje liczne kursy z zakresu diagnostyki płodu.

Dodatkowe kwalifikacje
• Certyfikat Umiejętności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników wykonywania badań ultrasonograficznych
• Certyfikat International Ovarian Tumour Analysis Group (IOTA) – ultrasonograficzna diagnostyka zmian jajnika
• Certyfikaty Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej):
o Profilaktyka preeklampsji
o Ocena szyjki macicy
o Ocena przepływów USG-Doppler

Członkostwo
Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP)
Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej (PTGO)
Europejskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej (ESGO)
Inne
Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego UMB w języku polskim oraz angielskim. Opiekun studenckiego koła naukowego przy Uniwersyteckim Centrum Onkologii.
Języki obce: angielski, niemiecki

lek. med. Artur Nowak

ginekologia estetyczna

Nazywam się Artur Nowak. Odkąd pamiętam zawsze chciałem zostać lekarzem, a moje marzenie zrealizowałem w roku 1993, kiedy zdając egzaminy wstępne zostałem przyjęty na wydział lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku, który ukończyłem w 1999 roku. Posiadam specjalistyczne uprawnienia do oceny ryzyka prenatalnego w oparciu o program FMF oraz do ultrasonografii położniczo-ginekologicznej w oparciu o certyfikat PTG. Od 2009 roku jestem także specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii.

Czytaj więcej

Posiadam liczne szkolenia i certyfikaty takie jak:

 • Certyfikat "Badania ultrasonograficzne w 11-13 tygodniu ciąży" (The Fetal Medicine Foundation)
 • Certyfikat "Diagnostyka dopplerowska w położnictwie" (Mazowiecka Szkoła Ultrasonografii)
 • Certyfikat "Diagnostyka USG w Położnictwie i Ginekologii dla zaawansowanych" (Mazurska Szkoła Ultrasonografii i Ginekologii)
 • Certyfikat "Diagnostyka Ultrasonograficzna w Położnictwie i Ginekologiikurs teoretyczny dla zaawansowanych" (Mazurska Szkoła Ultrasonografii i Ginekologii)
 • Certyfikat "Diagnostyka USG w Ginekologii i Położnictwie" (Mazurska Szkoła Ultrasonografii i Ginekologii)
 • Certyfikat "Diagnostyka Ultrasonograficzna w Położnictwie i Ginekologii Teoria i Praktyka" (Mazurska Szkoła Ultrasonografii i Ginekologii)
 • Certyfikat "Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie" (Sekcja Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego)
 • Certyfikat "Hot Topics in Fetal Medicine" (The Fetal Medicine Foundation)
 • Certyfikat "Postępy w Ultrasonografii 3D/4D i Ultrasonograficznych Środkach Kontrastujących" (Akademia Medyczna w Lublinie)

lek. med. Piotr Gołaszewski

proktologia, chirurgia ogólna

Nazywam się Piotr Gołaszewski. Kierunek lekarski ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w roku 2018. Kurs specjalizacyjny odbywam w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USK w Białymstoku, gdzie również prowadzę badania naukowe dotyczące chirurgicznego leczenia otyłości.

Czytaj więcej

Obszarami medycyny, którym interesuje się szczególnie są chirurgia małoinwazyjna, proktologia oraz chirurgiczne leczenie otyłości. W codziennej pracy najbardziej cenię sobie wykorzystanie najnowszej wiedzy medycznej opartej na dowodach naukowych (evidence based medicine EBM), empatię oraz pokorę.

lek. Tomasz Niebrzydowski

ortopedia 

 Jestem absolwentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, który ukończyłem w 2016 roku. Na codzień pracuję w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. W 2024 roku uzyskałem tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Czytaj więcej

       W codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką oraz kompleksowym leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym schorzeń narządu ruchu: złamań, zwichnięć, skręceń, bólu różnego pochodzenia, neuropatii uciskowych. Szczególnie interesuję się chirurgią biodra, kolana, korekcją deformacji stopy. Wykonuję iniekcje z kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii, regularnie uczestniczę w wielu konferencjach naukowych i kursach dotyczących nowoczesnych metod leczenia w Polsce i na świecie. Cechuję się empatią i wyrozumiałością w stosunku do pacjentów.

W wolnym czasie cenię sobie chwile spędzone z rodziną, podróże oraz sport.

Nasz zespół

Dietetycy kliniczni

Joanna Naolewska dietetyk

mgr Elżbieta Horba

Dietetyk Kliniczny

Nazywam się Elżbieta Horba. Jestem absolwentką Uniwersytu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskałam tytuł dietetyka klinicznego.

Potrafię przekonać, że odchudzanie to nie męczarnia. Można jeść zdrowo, być sytym i chudnąć, jednocześnie dostarczać swojemu organizmowi wszystkich ważnych składników. Jestem zwolenniczką racjonalnego zrzucania kilogramów, opartego na szybkich i smacznych posiłkach, które można zjeść z całą rodziną.

Czytaj więcej

Doświadczenie zbierałam pracując w własnym gabinecie dietetycznym oraz w POZ w Supraślu, Kleosinie i Wasilkowie.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Leczenie nadwagi i otyłości,
 • Insulinooporność,
 • Cukrzyca,
 • Hashimoto, niedoczynność tarczycy,
 • Refluks, przewlekły nieżyt żołądka i jelit,
 • Zespół jelita wrażliwego, SIBO,
 • Zaparcia,
 • Nadciśnienie tętnicze,
 • Dyslipidemia,
 • Dna moczanowa
 • Leczenie niedowagi

Prywatnie uśmiechnięta mama, miłośniczka gotowania, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i tańca bachata.

Nasz zespół

Doradca laktacyjny

mgr, CDL Małgorzata Tymińska

położnictwo, doradztwo laktacyjne

Nazywam się Małgorzata Tymińska. Z wykształcenia jestem mgr położnictwa z ponad 33-letnim doświadczeniem oraz mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Posiadam także specjalizację z pielęgniarska neonatologicznego. Swoją wiedzę zdobywałam na Akademii Medycznej w Białymstoku oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Czytaj więcej

Moją misją jest wspieranie kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w okresie okołoporodowym, a także we wczesnym okresie poporodowym, w zakresie edukacyjnym i praktycznym. Postawą działalności jest przygotowanie do porodu, opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Dzielę się wiedzą o możliwościach porodu, zarówno naturalnego, jak i przez cesarskie cięcie. Chcę, aby każda kobieta, rodzina czuła się jak najlepiej przygotowana na ten wyjątkowy moment.

Nasz zespół

Rejestratorzy

lekarz

mgr Kamil Kozłowski

Dzień dobry! Nazywam się Kamil Kozłowski. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się koordynowaniem pracy całego gabinetu oraz rejestracji.